DR PIOTR JAKUBIK


Piotr Jakubik – to znany krakowski urolog. Nie ryzykuj zdrowiem, przyjdź po trafną diagnozę i skuteczne leczenie!

Piotr Jakubik to jeden z najzdolniejszych krakowskich urologów. Urodził się i kształcił w Krakowie. Tu skończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Także w Krakowie w III Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum UJ uzyskał dyplom specjalisty pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.

Edukację medyczną kontynuował w Klinice Urologii Collegium Medicum UJ. Rok 2003 to ważny moment w jego karierze. Wtedy właśnie otrzymał tytuł specjalisty drugiego stopnia w dziedzinie urologii oraz członka European Board of Urology. Dr Jakubik znany jest z ogromnego zaangażowania w pracę, na bieżąco śledzi najnowsze trendy w medycynie.

Wiedzę teoretyczną oraz umiejętności kliniczne rozwijał pracując w Klinice Urologii Collegium Medicum. Odbył także szkolenia zagraniczne: w Klinice Urologii w Rotterdamie , w Holandii oraz w Vareze w Włoszech. Piotr Jakubik jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Doktor Jakubik Leczy szerokie spektrum Schorzeń urologicznych. Posiada duże doświadczenie poparte mocnym zapleczem szpitalnym.

ZAPRASZAMY NA FILM O NASZEJ KLINICE

ZOBACZ TEŻ STRONĘ: www.piomedic.pl

Konsultacja urologiczna wraz z USG to tylko 200 zł.

Terminarz konsultacji:

Poniedziałek 15:00 - 18:00
Środa 16:50 - 19:00
Czwartek 10:00 - 12:00
Piątek 16:30 - 18:00
Sobota 11:00 - 13:40

Dlaczego warto skorzystać z pomocy urologa?

Urologia zajmuje się wszystkimi chorobami, które dotyczą układu moczowo-płciowego. Dla większości osób wizyta u lekarza urologa jest stresująca i wstydliwa, przez co odkładana na ostatnią chwilę. Dlaczego warto przełamać strach i przyjść na konsultację?

Wcześniejsza diagnoza

Wcześniej wykryte schorzenie jest łatwiejsze do wyleczenia oraz może zapobiec powstaniu wielu innych chorób. Profilaktycznie badania pozwalają wykryć chorobę „w zarodku” tak więc nie zwlekaj z konsultacją lekarską!

Intymna pomoc

Nietrzymanie lub ból przy oddawaniu moczu, ból lub obrzęk jąder, uczucie parcia na pęcherz - to jedne z wielu objawów z które wymagająkonsultacji urologa, dlatego warto umówićsięna badanie.

Badanie prostaty

Jest to na pewno jeden z powodów dla których mężczyzna po 40 roku życia powinien udać się do urologa. Konieczne jest zbadanie czy wspomniany gruczoł nie uległ powiększeniu.

Aktualności

© Dr Piotr Jakubik 2017